Preposlať Plne vybavené notebooky za dostupnú cenu: Toshiba Satellite C660 a Satellite Pro C660

 

Zdieľanie článku na sociálnych a iných sieťach

Radi by ste sa podelili o tento článok s ostatnými? Kliknutím na ikonky nižšie ho môžete zdieľať na danej sieti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Plne vybavené notebooky za dostupnú cenu: Toshiba Satellite C660 a Satellite Pro C660

30.09.2010 | Redakcia | Tlačové správy | Komentárov: 0 |

Toshiba uvádza nové modely s 15,6 palcovým displejom, ktoré poskytujú všetko potrebné pre každodenné využitie.

Toshiba Computer Systems, divízia spoločnosti Toshiba Europe GmbH, oznámila uvedenie modelu Satellite C660. Tento nový notebook je ideálnou voľbou pre užívateľov, ktorí hľadajú zariadenie pre každodennú prácu s počítačom - napríklad vybavovanie e-mailov, surfovanie na internete, štandardné kancelárske aplikácie a základnú multimediálnu zábavu - a to všetko za skutočne dostupnú cenu. Toshiba súčasne predstavila ďalší nový model, Satellite Pro C660, ktorý je určený pre profesionálnych užívateľov. Oba notebooky Satellite C660 a Satellite Pro C660 budú v Európe, na Strednom východe a v Afrike k dostaniu začiatkom štvrtého štvrťroka 2010.

Veľká úložná kapacita pre súčasný digitálny životný štýl

Notebook Satellite C660 je vybavený displejom s uhlopriečkou 39,6 cm (15,6 ") a ponúka textúrovaný čierny povrch odolný proti poškriabaniu alebo zašpineniu odtlačky prstov a kryt displeja vo svetlo šedej kovovej farbe (Steel Gray Metallic Light). Tento notebook je vybavený všetkým , čo používatelia pre každodennú prácu s počítačom potrebujú. Môžu si vybrať z verzií s výkonnými procesormi Intel ® alebo AMD ® v spojení s najmodernejšími integrovanými grafickými kartami a až 8 GB RAM pre pohodlný a bezproblémový multitasking. Satellite C660 má pevný disk s kapacitou až 640 GB a môže tak pojať veľké množstvo dokumentov, fotografií, hudby a videozáznamov alebo filmov. Aby práca s notebookom bola ešte pohodlnejšia, je integrovaný aj numerický blok s desiatimi tlačidlami a touchpad s viacdotykovým ovládaním.

Plne vybavené notebooky za dostupnú cenu: Toshiba Satellite C660 a Satellite Pro C660

Flexibilita v komunikácii a zdieľanie digitálneho obsahu

Notebook Satellite C660 je vybavený širokou škálou rozhrania pre komunikáciu - k dispozícii sú dva porty USB 2.0, bezdrôtové sieťové pripojenie WLAN (Wi-Fi), voliteľne aj Bluetooth, rýchly Ethernet a čítačka pamäťových kariet. Dva reproduktory poskytujú bohatý a plný stereo zvuk. Vďaka vstavanej webovej kamere s mikrofónom je veľmi jednoduché uskutočňovať video hovory s priamym osobným kontaktom.

Pripravený na okamžité použitie

Pre plný komfort používateľov sa notebook Satellite C660 dodáva s predinštalovanou sadou softvérových aplikácií, medzi ktoré patrí balík základných kancelárskych nástrojov Microsoft ® Office Starter 2010 a ďalej aplikácie Nero ® 9 Essentials určené pre ripovanie, napaľovanie a zálohovanie dát. K ďalšej výbave Satellite C660 patria exkluzívne softvérové nástroje spoločnosti Toshiba ako napríklad ovládač multimédií Toshiba Media Controller, ktorý umožňuje ľahko prehrávať multimediálny obsah do zariadenia s certifikáciou DLNA ®. Graficky prehľadné rozhranie aplikácie Toshiba LifeSpace pomáha užívateľom organizovať každodenné činnosti a projekty.

Plne vybavené notebooky za dostupnú cenu: Toshiba Satellite C660 a Satellite Pro C660Satellite Pro C660: práca pri napätom rozpočte

Model Satellite Pro C660 je primárne určený pre profesionálov. V prevedení s čiernym textúrovaným povrchom ponúka takmer zhodné funkčné vybavenie ako Satellite C660 pre domácich spotrebiteľov, ale používa operačný systém Windows ® 7 Professional a dodáva sa s matným displejom s uhlopriečkou 39,6 cm (15,6 ").
 

tlačiť

Diskusia k článku


Hodnotenie:

hlasov: 0

Pozn: čím väčšie číslo, tým lepšie hodnotenie

Diskusia

Diskusia k článku Plne vybavené notebooky za dostupnú cenu: Toshiba Satellite C660 a Satellite Pro C660


počet príspevkov: 0

 

viac

menej

menej značiek

Už raz ste hlasovali.

Odobrať možnosť

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrať aspoň dva produkty na porovnanie.