Preposlať Logitech predstavuje podložku s reproduktormi Speaker Lapdesk pre používateľov malých notebookov a netbookov

 

Zdieľanie článku na sociálnych a iných sieťach

Radi by ste sa podelili o tento článok s ostatnými? Kliknutím na ikonky nižšie ho môžete zdieľať na danej sieti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Logitech predstavuje podložku s reproduktormi Speaker Lapdesk pre používateľov malých notebookov a netbookov

21.10.2010 | Redakcia | Tlačové správy | Komentárov: 0 |

S cieľom ponúknuť bohatý a plný stereo zvuk pre kompaktný notebook alebo netbook spoločnosť Logitech predstavila príslušenstvo Logitech ® Speaker Lapdesk N550, čo je pohodlná podložka s reproduktormi, ktorá pri používaní notebooku alebo netbooku v domácom prostredí vytvára zvukový zážitok, ako by ste boli v kine. Podložka Speaker Lapdesk N550 poskytuje špičkový zvuk a komfort pre tých, ktorí používajú notebooky s displejom s uhlopriečkou 14,1 palca alebo menšie, a je tak nasledovníkom obľúbeného modelu Logitech ® Speaker Lapdesk N700, ktorý je určený pre väčšie notebooky s uhlopriečkou až do 16 palcov .

"Podložky sú vo svete notebookov a netbookov neospevovanými hrdinami," povedal Denis Pavillard, viceprezident marketingu príslušenstva pre notebooky spoločnosti Logitech. "Podložka s reproduktormi Logitech Speaker Lapdesk N550 rieši dve oblasti, na ktoré si ľudia najčastejšie sťažujú v súvislosti s používaním notebookov a netbookov - neslávnu kvalitu zvuku a vyžarované teplo. Použitie tohto jediného produktu môže dramaticky vylepšiť pocit, ktorý ľudia pri používaní svojich notebookov majú. "

Logitech predstavuje podložku s reproduktormi Speaker Lapdesk pre používateľov malých notebookov a netbookov

Podložka Logitech Speaker Lapdesk N550 sa vyznačuje precízne umiestnenými vstavanými stereo reproduktormi, ktoré sa tak nachádzajú po oboch stranách vášho notebooku a poskytujú bohatý a plný stereo zvuk. Telo podložky je skonštruované zo štvorvrstvého materiálu, ktorý bráni prieniku tepla, kombinovaného s mäkkým priedušným textilným poťahom a používanie notebooku je tak oveľa pohodlnejšie. Základňa podložky Logitech Speaker Lapdesk N550 je naklonená v miernom uhle, vďaka čomu sa displej notebooku pridvihnite do pohodlnejšej polohy pre jeho sledovanie, a má na hornej strane integrované zarážky, ktoré možno sklopiť a ktoré drží váš notebook na správnom mieste.

Logitech predstavuje podložku s reproduktormi Speaker Lapdesk pre používateľov malých notebookov a netbookov


Navyše aj použitie najnovšej podložky so značkou Logitech je veľmi jednoduché. Nie je nutné inštalovať žiadny softvér - jednoducho pripojíte jediný kábel do USB portu svojho notebooku alebo netbooku a ten zaistí napájanie aj signál pre reproduktory.

Logitech predstavuje podložku s reproduktormi Speaker Lapdesk pre používateľov malých notebookov a netbookov

Cena a dostupnosť


Očakáva sa, že podložka s reproduktory Logitech Speaker Lapdesk N550 bude v Európe dostupný počas januára za doporučenú maloobchodnú cenu cca 50 €.
 

tlačiť

Diskusia k článku


Hodnotenie:

hlasov: 0

Pozn: čím väčšie číslo, tým lepšie hodnotenie

Diskusia

Diskusia k článku Logitech predstavuje podložku s reproduktormi Speaker Lapdesk pre používateľov malých notebookov a netbookov


počet príspevkov: 0

 

viac

menej

menej značiek

Už raz ste hlasovali.

Odobrať možnosť

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrať aspoň dva produkty na porovnanie.