Preposlať Panasonic ukázal extra tenkú Blu-Ray napaľovačku

 

Zdieľanie článku na sociálnych a iných sieťach

Radi by ste sa podelili o tento článok s ostatnými? Kliknutím na ikonky nižšie ho môžete zdieľať na danej sieti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Panasonic ukázal extra tenkú Blu-Ray napaľovačku

05.05.2008 | Jan Güttler | Príslušenstvo | Komentárov: 0 |

Spoločnosť Panasonic sa honosí titulom výrobca najtenšej Blu-Ray mechaniky na svete, ktorá dokáže napaľovať ako Blu-Ray disky, tak isto aj klasické DVD.

Spoločnosť Panasonic sa honosí titulom výrobca najtenšej Blu-Ray mechaniky na svete, ktorá dokáže napaľovať ako Blu-Ray disky, tak isto aj klasické DVD. Zdokonalená optika dovolila Japonskej spoločnosti Panasonic znížiť výšku z 12,7mm na neuveriteľných 9,5 mm! Takzvaný „slim“ profil (alebo aj tenký) dovoľuje využiť túto napaľovačku aj v ultra-portable zariadeniach, ako sú ľahko prenositeľné notebooky pod 14 palcov. Mechanika je plne spôsobilá a zapisuje na BD-R alebo BD-RE (prepisovateľné) disky až rýchlosťou 2x, podporuje dual-layer, 50GB médiá, … a pod. Tenká napaľovacia Blu-Ray mechanika od firmy Panasonic podporuje rovnako aj zápis na jednovrstevné DVD rýchlosťou až 8x.

Panasonic ukázal extra tenkú Blu-Ray napaľovačku

Masová produkcia tejto zaujímavej mechaniky by mala začať už čoskoro v tomto roku. Špekuluje sa dokonca aj o možnosti využitia technológie pre zasunutie diskov „slot-load“. Ináč, zariadenie by malo byť už dnes dostupné. Záujemcom o ďalšie informácie doporučujem navštíviť oficiálne stránky výrobcu ~1.

tlačiť

Diskusia k článku


Hodnotenie:

hlasov: 1

Pozn: čím väčšie číslo, tým lepšie hodnotenie

Diskusia

Diskusia k článku Panasonic ukázal extra tenkú Blu-Ray napaľovačku


počet príspevkov: 0

 

viac

menej

menej značiek

Už raz ste hlasovali.

Odobrať možnosť

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrať aspoň dva produkty na porovnanie.