Preposlať Tech Data Distribution uvádza na trh 3D polohovacie zariadenie SpaceTraveler od 3Dconnexio

 

Zdieľanie článku na sociálnych a iných sieťach

Radi by ste sa podelili o tento článok s ostatnými? Kliknutím na ikonky nižšie ho môžete zdieľať na danej sieti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Tech Data Distribution uvádza na trh 3D polohovacie zariadenie SpaceTraveler od 3Dconnexio

03.08.2007 | Milan Doležal | Technológia | Komentárov: 0 |

Tech Data Distribution a 3Dconnexion uvádzajú na trhy SR a ČR nové 3D polohovacie zariadenia SpaceTraveler. 3D polohovacie zariadenie SpaceTraveler je vytvorené tak, aby v tandeme s klasickou myšou prinieslo zvýšenie produktivity a komfortu..

Tech Data Distribution a 3Dconnexion uvádzajú na trhy Slovenskej a Českej Republiky nové 3D polohovacie zariadenia SpaceTraveler. 3D polohovacie zariadenie SpaceTraveler je vytvorené tak, aby v tandeme s klasickou myšou prinieslo zvýšenie produktivity a komfortu pri prehliadaní, otáčaní, zoomovanie, nakláňaní nákresov v 3D aplikáciách. Toto 3D zariadenie v súčasnosti podporuje až 100 CAD aplikácií (napríklad AutoCAD, Autodeslnventor, NX, SolidWorks, CATIA, Google SchetchUp), aplikácií na tvoru digitálneho obsahu a DCC aplikácií (Autodesk AliasStudio, Autodesk Maya, Autodesk 3ds Max, from?Z) a vizualizačných nástrojov ako je Google Earth, Autodesk DWF Viewer, SolidWorks eDrawnigs atď.

Tech Data Distribution uvádza na trh 3D polohovacie zariadenie SpaceTraveler od 3Dconnexio

SpaceTraveler podporuje všetky hlavné operačné systémy Windows (Vista 32 bit/64bit, XP x86/x64, Windows 2000), systémy UNIX (HP-UX 11, IBM AIX 5.2, Sun Solaris 8) a tiež operačné systémy Linux (Redhat Enterpirse Linux WS 3 či SuSE 9.0).

tlačiť

Diskusia k článku


Hodnotenie:

hlasov: 1

Pozn: čím väčšie číslo, tým lepšie hodnotenie

Diskusia

Diskusia k článku Tech Data Distribution uvádza na trh 3D polohovacie zariadenie SpaceTraveler od 3Dconnexio


počet príspevkov: 0

 

viac

menej

menej značiek

Už raz ste hlasovali.

Odobrať možnosť

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrať aspoň dva produkty na porovnanie.