Preposlať Fujitsu LifeBook S2020 - malý spoločník na cesty

 

Zdieľanie článku na sociálnych a iných sieťach

Radi by ste sa podelili o tento článok s ostatnými? Kliknutím na ikonky nižšie ho môžete zdieľať na danej sieti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Fujitsu LifeBook S2020 - malý spoločník na cesty

27.09.2005 | Pavel Zámečník | Recenzia | Komentárov: 0 |

Fujitsu LifeBook S2020 je základným modelom v oblasti tenkých a ľahkých notebookov, vyrobených pre užívateľov, ktorí chcú mať svoju kanceláriu na cestách stále so sebou.

Fujitsu LifeBook S2020 je základným modelom v oblasti tenkých a ľahkých notebookov, vyrobených pre užívateľov, ktorí chcú mať svoju kanceláriu na cestách stále so sebou. Celkový výkon notebooku nie je príliš veľký, ale úplne postačuje pre bežné kancelárske aplikácie ako je e-mail, prc v aplikáciách Office či pre prehliadane internetových stránok. Klávesnica je komfortná a dostatočne veľká, avšak niektoré funkčné klávesy boli kvôli celkovej kompaktnosti modelu zmenšené a občas je ich používanie trošku komplikované. Tuchpad /dotyková plocha) je veľmi ctlivý na ovládanie. U tlačidiel , toré suplujú ľavé a pravé tlačidlo myši, je umiestnené tiež ovládanie scrolling stránok. Nad klávesnicou sú umiestnené programovatľné tlačidlá, pre Vaše obľúbené aplikácie. Notebook je vybavený optickou mechanikou, ktrá môže byť nahradená prídavnou batériou, ktorá znásobí prevádzkovú dobu notebooku. Model S2020 ponúka všetky najdôležitejšie porty, dva USB 2.0 porty, FireWire, Ethernet a modem. Infračervený port a ovládanie Wi-Fi sú tiež umiestnené v zadnej časti notebooku, toto vyriešenie ich umiestnenia tiež nie je príliš šťastné. Tento model nie je vybavený príliš kvalitným displejom. LCD s rozmermi 13,3 palca nie je príliš svetlý a viditeľné uhly sú tak úzke, ale svoju úlohu spĺňajú. Fujitsu S2020 je osadený procesorom s nízkou voltážou AMD Athlon XP-M s taktážou 1,6 GHz. Veľkosť pamäte je 512 MB. Pamäť grafickej karty je zdieľaná s pamäťou počítača. Celkovo sa dá povedať, že i cez niektré nedostatky v displeji a v klávesnici , je tento model vhodný pre tých, čo často a radi cestujú a potrebujú mať dôležité údaje stále pri sebe.

tlačiť

Diskusia k článku


Hodnotenie:

hlasov: 0

Pozn: čím väčšie číslo, tým lepšie hodnotenie

Diskusia

Diskusia k článku Fujitsu LifeBook S2020 - malý spoločník na cesty


počet príspevkov: 0

 

viac

menej

menej značiek

Už raz ste hlasovali.

Odobrať možnosť

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrať aspoň dva produkty na porovnanie.