Preposlať ATI Mobility Radeon HD 3800

 

Zdieľanie článku na sociálnych a iných sieťach

Radi by ste sa podelili o tento článok s ostatnými? Kliknutím na ikonky nižšie ho môžete zdieľať na danej sieti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

ATI Mobility Radeon HD 3800

24.07.2008 | Jan Güttler | Aktuality, recenzie | Komentárov: 0 |

AMD pred nedávnom zverejnilo informáciu o chystanej sérii mobilných grafických kariet rady ATI Mobility Radeon HD 3800, ktoré budú určené predovšetkým pre high-end, teda sféru najvýkonnejších mobilných grafík.

AMD pred nedávnom zverejnilo informáciu o chystanej sérii mobilných grafických kariet rady ATI Mobility Radeon HD 3800, ktoré budú určené predovšetkým pre high-end, teda sféru najvýkonnejších mobilných grafík. Preto sa taktiež môžete tešiť na veľkú vyhradenú pamäť.

ATI Mobility Radeon HD 3800

Nové karty budú prvými GPU, ktoré budú podporovať technológiu ATI CrossFireX. Výrobný proces je už nastavený na 55 nm, pamäte sú rýchlejšie GDDR3, pamäťová zbernica má 256 bitov a významným urýchľovačom celého výkonu je 320 unifikovaných stream procesorov. Grafické karty ATI Mobility Radeon HD 3800 budú tak isto podporovať DirectX 10.1, budú pripojované cez rozhranie PCI Express 2.0 a zahrnuté budú technológie ATI Avivo HD Video & Display, alebo napríklad ATI PowerPlay pre optimálnu rovnováhu medzi výkonom a spotrebou.

ATI Mobility Radeon HD 3800

Podľa predchádzajúcich správ by mali v blízkej dobe výjsť karty ATI Mobility Radeon HD 3850 a HD 3870, obidve ako s jedným jadrom, tak s dvoma jadrmi, ako verzia X2. Priaznivci notebookových hier sa majú na čo tešiť!

ATI Mobility Radeon HD 3800

tlačiť

Diskusia k článku


Hodnotenie:

hlasov: 4

Pozn: čím väčšie číslo, tým lepšie hodnotenie

Diskusia

Diskusia k článku ATI Mobility Radeon HD 3800


počet príspevkov: 0

 

viac

menej

menej značiek

Už raz ste hlasovali.

Odobrať možnosť

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrať aspoň dva produkty na porovnanie.