Preposlať HyperMix noviniek 7

 

Zdieľanie článku na sociálnych a iných sieťach

Radi by ste sa podelili o tento článok s ostatnými? Kliknutím na ikonky nižšie ho môžete zdieľať na danej sieti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

HyperMix noviniek 7

11.06.2008 | Jan Güttler | Aktuality, recenzie | Komentárov: 0 |

Minulý týždeň sa objavilo na internete hneď niekoľko zaujímavých informácií, takže si teraz môžete užiť ďalší HyperMix noviniek.

Minulý týždeň sa objavilo na internete hneď niekoľko zaujímavých informácií, takže si teraz môžete užiť ďalší HyperMix noviniek. O čom si dnes budeme vlastne hovoriť? Určite to bude nová umelecká edícia notebookov spoločnosti Dell, ďalej sa dozviete niečo o nových SSD diskoch od Super Talent a v neposlednej rade to bude taktiež dôležitá informácia o chystanom mini notebooku MSI Wind. Tak a ideme na to…

HyperMix noviniek 7

Dell vypúšťa do predaja špeciálnu umeleckú edíciu notebookov Inspiron 1525. Môžete si vybrať z dvoch exkluzívnych umeleckých návrhov vytvorených umelcom Mikem Mingem z Brooklynu. Prvý nesie označenie „Bunch O Surfers” a druhý “Sea Sky”. Obidva modely notebookov je možné zakúpiť na webe spoločnosti Dell a to od 699 dolárov a vyššie (cca 14 000 korún). Dva „špeciálne“ notebooky Dell Inspiron 1525 sa môžu pochváliť technológiou procesorov Intel Core 2 Duo a 15,4“ displejom.

HyperMix noviniek 7

Super Talent vydal nové SSD disky MasterDrive MX a DX. Disky majú rozmery 2,5 palca a jedná sa o SATA II disky (s 3Gbps rozhraním). Kapacita diskov sa pohybuje od 30GB do 120GB. MasterDrive MX majú 120/40MB/sec (čítanie/zápis) a MasterDrive DX 120/70MB/sec (čítanie/zápis). Dostupné sú disky zatiaľ len na weboch NewEgg a eWiz v rozmedzí cien od 299 do 1299 dolárov (cca 6000 až 26 000 korún. Ceny sú teda oproti konkurencii vcelku rozumné, ale napriek tomu stále veľmi vysoké.

HyperMix noviniek 7

Poslednou novinkou je priblíženie dátumu vydania mini notebooku MSI Wind, ktorý zdá sa, by mohol mať značný úspech rovnako ako Asus Eee. Parametre obecne totiž vypovedajú o kvalite a výkone a v spojení s príjemným designom a „veľkým displejom“ tu máme veľmi priťažlivý kúsok. Ale vráťme sa späť, mini notebook MSI Wind má prísť na trh už v tomto štvrťroku. Cena bude v rozmedzí 299 až 699 USD, teda okolo 6000 až 14000 korún.

HyperMix noviniek 7

HyperMix noviniek 7

tlačiť

Diskusia k článku


Hodnotenie:

hlasov: 5

Pozn: čím väčšie číslo, tým lepšie hodnotenie

Diskusia

Diskusia k článku HyperMix noviniek 7


počet príspevkov: 0

 

viac

menej

menej značiek

Už raz ste hlasovali.

Odobrať možnosť

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrať aspoň dva produkty na porovnanie.