Preposlať Ďalší upgrade notebookov Toshiba Satellite Pro

 

Zdieľanie článku na sociálnych a iných sieťach

Radi by ste sa podelili o tento článok s ostatnými? Kliknutím na ikonky nižšie ho môžete zdieľať na danej sieti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Ďalší upgrade notebookov Toshiba Satellite Pro

06.05.2008 | Jan Güttler | Aktuality, recenzie | Komentárov: 0 |

Nie je to tak dávno, čo Toshiba renovovala niektoré svoje notebooky Satellite a máme tu ďalší upgrade v podobe notebookov Satellite Pro. Konkrétne sa jedná o modely L300, L300D, U400, M300 a L350.

Nie je to tak dávno, čo Toshiba renovovala niektoré svoje notebooky Satellite a máme tu ďalší upgrade v podobe notebookov Satellite Pro. Konkrétne sa jedná o modely L300, L300D, U400, M300 a L350. Okrem zmeny designu sa notebooky dočkali aj upgradu hardwaru.

Ďalší upgrade notebookov Toshiba Satellite Pro

Toshiba sa tak snaží opätovne vyvolať v študentoch, profesionáloch a ďalších potenciálnych zákazníkoch záujem a presvedčiť ich, aby si nejaký z notebookov kúpili. Rada notebookov L300 bude vybavená duálnymi procesormi Intel Core 2 Duo alebo AMD Turion 64 X2, displej bude mať štandardnú veľkosť 15,4“ a cena bude príjemne nízka. Napríklad notebook Satellite Pro s procesorom AMD s taktom 1,9GHz, s 1GB RAM a 120GB harddiskom bude stáť približne 15 000 korún, kým výkonnejšiu zostavu s procesorom Intel C2D s taktom 2GHz a 160GB harddiskom si kúpite už za 17 000 korún.

Ďalší upgrade notebookov Toshiba Satellite Pro

Dva malé portable U400 a M300 budú disponovať uhlopriečkou 13,3 a 14 palcov. Navrhnuté sú tak, aby plne uspokojili vysoké nároky businessmanov, ktorí sa chcú vyznačovať niečím výnimočným. Základný model začína s vysoko taktovaným procesorom Intel Core 2 Duo (2,1GHz) a ďalej ponúka 1,3 MPix webkameru, 1GB RAM a 160GB harddisk. Všetko za cenu cca 21 500 korún. Model U400 je menší, teda mobilnejší, a „štartovacia“ cena je približne 22 000 korún (bez zmeny špecifikácií).

Ďalší upgrade notebookov Toshiba Satellite Pro

Ďalší upgrade notebookov Toshiba Satellite Pro

Akousi náhradou za desktop by mal byť model Satellite Pro L350 s veľkým displejom s uhlopriečkou 17 palcov. Rozšírená klávesnica zaručuje pohodlné písanie. Dôraz je kladený opäť na výkon, preto tu nájdete výkonné dvojjadrové procesory Intel Core 2 Duo, pričom štartový model je osadený procesorom s frekvenciou 2,1GHz. Za príplatok dostanete lepší procesor, záleží už na vašej voľbe. Štartovvací model, predávaný za cenu cca 23 000 korún, ďalej obsahuje 2GB operačnej pamäte, 160 GB pevný disk, a pod. Drahšia verzia sa už radí do kategórie high-end.

Ďalší upgrade notebookov Toshiba Satellite Pro

tlačiť

Diskusia k článku


Hodnotenie:

hlasov: 1

Pozn: čím väčšie číslo, tým lepšie hodnotenie

Diskusia

Diskusia k článku Ďalší upgrade notebookov Toshiba Satellite Pro


počet príspevkov: 0

 

viac

menej

menej značiek

Už raz ste hlasovali.

Odobrať možnosť

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrať aspoň dva produkty na porovnanie.