Preposlať Herný notebook Alienware Area-51 m15x a nový BIOS

 

Zdieľanie článku na sociálnych a iných sieťach

Radi by ste sa podelili o tento článok s ostatnými? Kliknutím na ikonky nižšie ho môžete zdieľať na danej sieti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Herný notebook Alienware Area-51 m15x a nový BIOS

24.04.2008 | Jan Güttler | Aktuality, recenzie | Komentárov: 0 |

Alienware vytvoril a bude distribuovať beta BIOS pre herné notebooky Area-51 m15x, čím sa snaží vyriešiť problémy týkajúce sa prehrievania a s tým spojené problémy, ako hlásili ( sťažovali sa ) užívatelia.

Alienware vytvoril a bude distribuovať beta BIOS pre herné notebooky Area-51 m15x, čím sa snaží vyriešiť problémy týkajúce sa prehrievania a s tým spojené problémy, ako hlásili (sťažovali sa) užívatelia.

Herný notebook Alienware Area-51 m15x a nový BIOS

Podľa nich totiž notebook pri hraní hier vytvára nadmerné teplo, respektíve vytvára ho samotná grafická karta. Aby sa celý systém schladil, po určitej dobe sa „podtaktováva“, čo má za následok neuspokojivý herný výkon. Predstavitelia spoločnosti Alienware sa teda rozhodli problém riešiť vytvorením updatu BIOSu, ktorý je teraz v beta verzii a už čoskoro bude finálnym riešením daného problému. Alienware sa snaží, aby bol BIOS vytvorený a distribuovaný všetkým majiteľom herného notebooku Area-51 m15x, ktorí sa ozvali, čo najskôr.

Herný notebook Alienware Area-51 m15x a nový BIOS

Herný notebook Alienware Area-51 m15x a nový BIOS

Predstaviteľ spoločnosti Alienware povedal: „Cez víkend sme testovali niekoľko notebookov a zistili sme, že problém prehrievania sa skutočne vzťahuje ku grafickej karte. Zistili sme, že softwarový „termálny“ ovládač nepracuje tak, ako bol navrhnutý. Preto sme vytvorili nový BIOS, ktorý bude zaslaný všetkým majiteľom herného notebooku, ktorí sa ozvali.“

Herný notebook Alienware Area-51 m15x a nový BIOS

Je vidieť, že sa Alienware skutočne snaží, aby boli zákazníci spokojní a tak tu máme asi o problém menej. Notebooky Alienware patrí medzi špičku vo svojej triede herných notebookov a sú to jedny z najvýkonnejších prenosných počítačov, ktoré celkom a bezozbytku dokážu nahradiť bežné stolné PC.

Herný notebook Alienware Area-51 m15x a nový BIOS

tlačiť

Diskusia k článku


Hodnotenie:

hlasov: 7

Pozn: čím väčšie číslo, tým lepšie hodnotenie

Diskusia

Diskusia k článku Herný notebook Alienware Area-51 m15x a nový BIOS


počet príspevkov: 0

 

viac

menej

menej značiek

Už raz ste hlasovali.

Odobrať možnosť

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrať aspoň dva produkty na porovnanie.