Preposlať Červené produkty spoločnosti Dell alebo RED HELP

 

Zdieľanie článku na sociálnych a iných sieťach

Radi by ste sa podelili o tento článok s ostatnými? Kliknutím na ikonky nižšie ho môžete zdieľať na danej sieti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Červené produkty spoločnosti Dell alebo RED HELP

25.02.2008 | Jan Güttler | Aktuality, recenzie | Komentárov: 0 |

Spoločnosť Dell oficiálne predstavila novú radu RED výrobkov. Jedná sa o 3 zariadenia, ktorých hlavnou úlohou je zaujať svojím červeným designom a výkonom čo najviac ľudí, ktorí kúpou niektorého z týchto troch zariadení prispejú charitatívnej organizácii

Spoločnosť Dell oficiálne predstavila novú radu RED výrobkov. Jedná sa o 3 zariadenia, ktorých hlavnou úlohou je zaujať svojím červeným designom a výkonom čo najviac ľudí, ktorí kúpou niektorého z týchto troch zariadení prispejú charitatívnej organizácii „RED charity“, ktorá bojuje proti AIDS v Afrike.

Červené produkty spoločnosti Dell alebo RED HELP

Červené produkty spoločnosti Dell alebo RED HELP

Dell sa zaviazal, že za každé zariadenie, ktoré zákazník zakúpi, poskytne organizácii „RED charity“ nejaké to percento svojich tržieb. Ako vidíte na obrázku, v ponuke sú ako desktopy (s vlastnvými monitormi), tak notebooky, či tlačiareň. Napríklad kúpou displeja v hodnote 1599 dolárov prispejete hneď 80 dolármi tejto nadácii (približne 1700 Sk). To vraj v Afrike stačí na 6-mesačnú liečbu AIDS na jednu osobu. Ďalšími sú notebooky, ktoré sú podobné svojim verziám XPS M1330 a XPS M1530, z ktorých vychádza. Prvý spomenutý disponuje uhlopriečkou displeja 13,3 palca a druhý uhlopriečkou 15,4 palca. Kúpou prispievate z ceny celkom 50 dolármi, asi 1050 Sk. Tlačiareň Dell 948 All-in-One ponúka okrem tlače faxovanie či skenovanie. Zakúpením prispievate piatimi dolármi (100 Sk) tejto charitatívnej organizácii.

Červené produkty spoločnosti Dell alebo RED HELP

Červené produkty spoločnosti Dell alebo RED HELP

Vzhľadom k tomu, že sa jedná o výrobky nové, ktoré budú vydané až 31. januára 2008, neboli zatiaľ zverejnené žiadne ďalšie informácie o špecifikáciách a ďalšie podrobnosti. Síce sa nejedná o nejakú príliš propagovanú akciu, ale myslím, že je to určite dobrý nápad (okrem iného už tu také nápady boli), a že to do istej miery môže Afrike, ktorá bojuje s najväčším počtom obyvateľov na svete chorých na AIDS, pomôcť.

Červené produkty spoločnosti Dell alebo RED HELP

tlačiť

Diskusia k článku


Hodnotenie:

hlasov: 0

Pozn: čím väčšie číslo, tým lepšie hodnotenie

Diskusia

Diskusia k článku Červené produkty spoločnosti Dell alebo RED HELP


počet príspevkov: 0

 

viac

menej

menej značiek

Už raz ste hlasovali.

Odobrať možnosť

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrať aspoň dva produkty na porovnanie.