Preposlať Fujitsu LifeBook A6110

 

Zdieľanie článku na sociálnych a iných sieťach

Radi by ste sa podelili o tento článok s ostatnými? Kliknutím na ikonky nižšie ho môžete zdieľať na danej sieti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Fujitsu LifeBook A6110

25.10.2007 | Jan Güttler | Aktuality, recenzie | Komentárov: 0 |

Ďalší notebook osadený procesorom Intel Core 2 Duo je tu. Nemôže nás to asi veľmi prekvapiť v dobe, keď sú výhody týchto dvoj-jadrových čipov na prvom mieste.

Fujitsu uvádza nový notebook LifeBook A6110

Ďalší notebook osadený procesorom Intel Core 2 Duo je tu. Nemôže nás to asi veľmi prekvapiť v dobe, keď sú výhody týchto dvoj-jadrových čipov na prvom mieste. Neustále rastie predaj notebookov všetkých cenových kategórií, najviac mainstream a tak žiadny výrobca nechce zostať bokom. Objavujú sa teda ďalšie a ďalšie novinky. Dnes sa trošku pozrieme na Fujitsu LifeBook A6110.

Fujitsu LifeBook A6110

Fujitsu uviedol " do sveta " nový notebook, ktorý by sa dal zaradiť do kategórie mainstreamu. Notebook je určený všetkým užívateľom, najmä však "domácim", ktorí si ho už v USA môžu zakúpiť. Súčasťou vybavenia je 1GB Turbo Memory , výkonný procesor Core 2 Duo s frekvenciou 1,5 GHz a vyššie. Za výkonnejší čip si ale budete musieť priplatiť. Procesory Core 2 Duo sú skvelou voľbou a niet divu, že sa objavujú u 80% dnešných notebookov. Výhodou novej architektúry je efektívna spolupráca dvoch jadier za nižšej spotreby. Model A6110 ponúka dnes už tradičný 15,4 palcový displej. Vo výbave nechýba ani základné Wi-Fi 802.11n, za príplatok si môžete zakúpiť i rozšírené WiFi.

Fujitsu LifeBook A6110

Základná verzia sa bude predávať so 160GB pevným diskom za cenu 799$, cca 15 600 Kč.Najvýkonnejšia verzia bude obsahovať 200GB harddisk, Core 2 Duo s frekvenciou ,2GHz, 2GB RAM (vrátane Turbo Memory) a pokročilý touchpad ( zahŕňa pero "stylus" pre kreslenie obrázkov, diagramov a písanie textov bez potreby ďalšieho tabletu).Cena laptopu robí 1449$, teda približne 28 300 Kč. Myslím si teda, že sa skutočne máme na čo tešiť.

tlačiť

Diskusia k článku


Hodnotenie:

hlasov: 0

Pozn: čím väčšie číslo, tým lepšie hodnotenie

Diskusia

Diskusia k článku Fujitsu LifeBook A6110


počet príspevkov: 0

 

viac

menej

menej značiek

Už raz ste hlasovali.

Odobrať možnosť

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrať aspoň dva produkty na porovnanie.