Preposlať Fujitsu uvádza FMV-U8240 - prvé UMPC

 

Zdieľanie článku na sociálnych a iných sieťach

Radi by ste sa podelili o tento článok s ostatnými? Kliknutím na ikonky nižšie ho môžete zdieľať na danej sieti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Fujitsu uvádza FMV-U8240 - prvé UMPC

25.05.2007 | Jan Güttler | Aktuality, recenzie | Komentárov: 0 |

Fujitsu ohlásilo svoje prvé UMPC (Ultra-Mobile PC) "stavané" špeciálne pre business užívateľov. U-series patrí medzi najmenšiesvetové prispôsobiteľné tablety vážiace iba 580 g a hrubé 26,5 mm. Chvályhodný je u FMV-U8240 širokouhlý displej 5,6".

Fujitsu ohlásilo svoje prvé UMPC (Ultra-Mobile PC) "stavané" špeciálne pre business užívateľov. U-series patrí medzi najmenšie svetové prispôsobiteľné tablety vážiace iba 580 g a hrubé 26,5 mm. Chvályhodný je u FMV-U8240 širokouhlý displej 5,6".

Fujitsu uvádza FMV-U8240 - prvé UMPC

FMV-U8240 sa objaví s operačným systémom Windows XP Pro alebo s Windows Vista Business. Hlavnými rysmi bude pamäť 512 MB alebo 1 GB a 20 GB pevný disk. Celý systém pobeží na novom procesore Intel A110 s frekvenciou 800 MHz.

Fujitsu uvádza FMV-U8240 - prvé UMPC

Predstavitel spoločnosti Intel Corporation prehlásil, že toto nové UMPC od Fujitsu je kombináciou najnovších poznatkov a odborných znalostí nízkoenergeticky náročných procesorov a čipsetov spoločnosti Intel. Kategória UMPC v prevedení firmy Fujitsu poskytuje maximálnu funkčnosť, pri ktorej sa môžeme spoľahnúť na efektívne využitie malého ľahkého prenosného počítača. Pre osoby, ktoré sú pravidelne na cestách a potrebujú pomocníka, ktorý nezaberie veľa miesta, je tento model vhodným a šikovným riešením.

Fujitsu uvádza FMV-U8240 - prvé UMPC

Fujitsu hovorí, že ich U-series tabletov bude mať výdrž až 8hodín. U-series prichádza so silným dôrazom kladeným na zabezpečenie zahrnujúce bezpečnostný čip a snímač odtlačkov prstov. FMV-U8240 sa na trhu objaví začiatkom Júla a vo verziách Vista v nasledujúcom mesiaci. Vzhľadom k náročnosti Vista Business by sa hodila i verzia s väčším pevným diskom. Zaujímavé bude, ak Fujitsu FMV-U8240 bude schopné pracovať uvádzaných 8 hodín, ktoré sú potrebným minimom pre všedný pracovný deň mimo kanceláriu.

tlačiť

Diskusia k článku


Hodnotenie:

hlasov: 0

Pozn: čím väčšie číslo, tým lepšie hodnotenie

Diskusia

Diskusia k článku Fujitsu uvádza FMV-U8240 - prvé UMPC


počet príspevkov: 0

 

viac

menej

menej značiek

Už raz ste hlasovali.

Odobrať možnosť

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrať aspoň dva produkty na porovnanie.