Preposlať Acer na štartovacej čiare s továrenským závodným týmom Yamaha

 

Zdieľanie článku na sociálnych a iných sieťach

Radi by ste sa podelili o tento článok s ostatnými? Kliknutím na ikonky nižšie ho môžete zdieľať na danej sieti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Acer na štartovacej čiare s továrenským závodným týmom Yamaha

14.03.2007 | Martin Kněžík | Aktuality, recenzie | Komentárov: 0 |

PRAHA, 13. marca 2007. Spoločnosť Acer, štvrtý najväčší predajca na celosvetovom trhu IT (zdroj: údaje firmy Gartner za 4. štvrťrok 2006), dnes oznámila, že podpísala zmluvu o partnerstve so spoločnosťou Yamaha Motor Co., Ltd.

PRAHA, 13. marca 2007. Spoločnosť Acer, štvrtý najväčší predajca na celosvetovom trhu IT (zdroj: údaje firmy Gartner za 4. štvrťrok 2006), dnes oznámila, že podpísala zmluvu o partnerstve so spoločnosťou Yamaha Motor Co., Ltd., podľa ktorej sa stala oficiálnym sponzorom továrenského závodného tímu Yamaha. Acer vynakladá čas a prostriedky na podporu svetového športu, čo je oblasť, v ktorej je úsilie o dosiahnutie dokonalosti založené na tímovej spolupráci, bezvýhradnom nasadení, pružnosti a odhodlaní, a ktorá však súčasne vyžaduje individualitu, čo vyjadruje motto "Empowering People". Továrenský závodný tím Yamaha dosiahol v minulých ročníkoch majstrovstiev sveta motocyklov MotoGP významné úspechy vďaka vynikajúcej technike a konštrukcii svojich neobyčajne konkurencieschopných a spoľahlivých motocyklov, ako aj využitiu závodných stratégií, ktoré vedú k víťazstvu. Podľa zmluvy, ktorá je zatiaľ uzatvorená na dve sezóny, bude značka Acer umiestnená na motocykloch a na závodných kombinézach Valentina Rossiho a Colina Edwardsa, na kombinézach všetkých pracovníkov v závodnom boxe a aj na všetkých prepravných vozidlách tímu. Inovácie a špičková technika sú odjakživa charakteristické pre svet motocyklových závodov a pre informačné technológie. Spojenie dynamickej a inovatívnej značky, akou je Acer, s tak známou a silnou značkou, akou je Yamaha, prispieva k ďalšiemu zvýšeniu popularity oboch spoločností.

tlačiť

Diskusia k článku


Hodnotenie:

hlasov: 0

Pozn: čím väčšie číslo, tým lepšie hodnotenie

Diskusia

Diskusia k článku Acer na štartovacej čiare s továrenským závodným týmom Yamaha


počet príspevkov: 0

 

viac

menej

menej značiek

Už raz ste hlasovali.

Odobrať možnosť

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrať aspoň dva produkty na porovnanie.