Preposlať Rada notebookov W2V od Asusu

 

Zdieľanie článku na sociálnych a iných sieťach

Radi by ste sa podelili o tento článok s ostatnými? Kliknutím na ikonky nižšie ho môžete zdieľať na danej sieti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Rada notebookov W2V od Asusu

02.01.2006 | Pavel Zámečník | Aktuality, recenzie | Komentárov: 0 |

Rada W2V disponuje najmodernejším TV príjmačom DVB-T(digitálne pozemné vysielanie), 17"širokouhlým LCD displejom s technológiami Color Shine/Crystal Shine, 5.1 kanálovým stereo zvukom a vstavaným reproduktorom subwoofer.

Rada W2V disponuje najmodernejším TV príjmačom DVB-T(digitálne pozemné vysielanie), 17"širokouhlým LCD displejom s technológiami Color Shine/Crystal Shine, 5.1 kanálovým stereo zvukom a vstavaným reproduktorom subwoofer. V kombinácii s výkonom zodpovedajúcemu stolovým počítačom, ASUS W2V inteligentne obsluhuje všetky elektronické zariadenia domáceho kina vo forme jediného , tenkého a ľahkého notebooka, čím vytvára bezkonkurenčnú mobilnú digitálnu domácnosť.

Pohodlie domova

Každý, kto je súčasťou e-generácie, potrebuje zostať v kontakte so všetkými aktuálnymi udalosťami z celého sveta, i vtedy , keď je stále v pohybe. V zamesnaní, či pri hre , doma alebo na cestách, W2V ponúka prístup k médiám, vysoký výpočtový výkon a príjem najnovších správ, čím dokáže nahradiť audiosystém, stolový počítač a tiež televízor. Pokiaľ máte W2V, môžete si vychutnať všeky digitálne riešenia z vášho domova, a to kdekoľvek a kedykoľvek.

Sledujte televízne programy na notebooku*

ASUS opäť dokázal svoju technickú silu tým, že do W2V zabudoval zariadenie DVB-T pre príjem bezkáblového digitálneho televízneho vysielania a pre záznam tohto vysielania priamo v notebooku. Vďaka tejto revolučnej technológii je teraz možné sledovať televízne programy bez zbytočných káblov a dokonca i bez televízora! *Overte si prosím dostupnosť tejto výbavy na internetových stránkách spoločnosti: ~1 . Dostupnosť konkrétnych položiek výbavy sa v jednotlivých regiónoch môže odlišovať.

Skutočný multimediálny zážitok

Vďaka diskrétnej grafickej karte, umožňujúcej 3D zobrazenie a exkluzívnym LCD technológiam Color Shine pre zaistenie jasných farieb a Color Crystal pre zaistenie vysokého jasu, ktoré boli vyvinuté pre značku ASUS, dokáže luxusný 17" displej W2V zobraziť ostrý a jasný obraz so skutočne realistickými farbami. Naviac W2V disponuje tiež 5.1 kanálovým stereo zvukom, zabudovaným reproduktorom subwoofer a vstavaným konektorom SPDIF, čo umožňuje dosiahnutie bohatých zvukových efektov, ideálnych pre multimediálne aplikácie.

Vysoký mobilný výpočtový výkon

Notebook W2V využíva najmodernejší chipset Intel 915PM s pokročilou 90 nm technológiou pre mobilné zariadenia, ktorá je schopná podporovať pamäť DDR II dual channel a prepojenie PCI Express pre dosiahnutie výpočtového výkonu porovnateľného so stolovým počítačom a mimoriadne kvalitné 3D video.Vďaka vstavanému pripojeniu Bluetooth™, umožňuje W2V bezkáblové prepojenie a prenos dát s inými digitálnymi zariadeniami, čím sa zvyšujú možnosti mobility.

Špecifikácia

 • Displej: 17” širokouhlý LCD displej s technológiami Crystal Shine & Color Shine
 • Operačný systém: Microsoft® Windows® XP Home/Professional
 • Procesor: Intel® Pentium® M 730-330
 • Pevný disk: 60/80/100
 • Chipset: Mobile Intel 915PM Express
 • Grafická karta: ATI Mobility™ Radeon™ X600 128MB HyperMemory™ Technology
 • Pamäť: DDRII 533 MHz, až 2G
 • Sieťové pripojenie:: 802.11a/b/g, Bluetooth™, 10/100/1000 Ethernet
 • TV: štandardy pro DVB-T a analógovou TV, podpora: NTSC, PAL, SECAM
 • Rozhranie: 4 X USB, 1x TV-Out, 1 x čítačka kariet, 1x SPDIF
 • Rozmery a hmotnosť: 36,4 x 26,4 x 3,2 cm, 3,3 – 3,4 kg

tlačiť

Diskusia k článku


Hodnotenie:

hlasov: 0

Pozn: čím väčšie číslo, tým lepšie hodnotenie

Diskusia

Diskusia k článku Rada notebookov W2V od Asusu


počet príspevkov: 0

 

viac

menej

menej značiek

Už raz ste hlasovali.

Odobrať možnosť

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrať aspoň dva produkty na porovnanie.