VBI


Preposlať VBI - Verified by Intel®

 

Zdieľanie článku na sociálnych a iných sieťach

Radi by ste sa podelili o tento článok s ostatnými? Kliknutím na ikonky nižšie ho môžete zdieľať na danej sieti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

VBI - Verified by Intel®

10.05.2007 | Tisková zpráva | Zaujímavosti | Komentárov: 0 |

Je možné voľne preložiť ako overené Intelom. Ide o program, v ktorom spoločnosť Intel združuje požiadavky na technické parametre notebookov s cieľom čo najväčšej vzájomnej kompatibility a vzájomnej vymeniteľnosti ich komponentov.

Je možné voľne preložiť ako overené Intelom. Ide o program, v ktorom spoločnosť Intel združuje požiadavky na technické parametre notebookov s cieľom čo najväčšej vzájomnej kompatibility a vzájomnej vymeniteľnosti ich komponentov. Rovnako ako to poznáme z desktopových počítačov formátu ATX, ktoré umožňujú zákazníkovi konfigurovať si jednotlivé časti počítača, ktoré sú samozrejme do určitej miery navzájom kompatibilné, tak VBI predstavuje tento formát pri notebookoch. Tento fakt so sebou prináša radu výhod. Zrejmou výhodou VBI pri notebookoch je vysoká variabilita.

VBI - Verified by Intel®

Zákazník si do vybraného typu môže vybrať z rady procesorov Intel, z mnohých pevných diskov, pamätí a príslušenstva od viacerých výrobcov. Zákazník nemusí hľadať v rôznych ponukách notebook, ktorý by mu vyhovoval - svoj notebook si jednoducho nakonfiguruje sám, všetko je navzájom kompatibilné. Z toho vyplýva i ľahká rozšíriteľnosť a upgrade notebookov v budúcnosti. Používateľov iste potešia i nízke ceny náhradných dielov, ako sú batérie, napájacie adaptéry, bluetooth moduly a iné. Nemusíte sa skrátka naháňať napríklad za konkrétnou značkou pamäti do svojho notebooku, jednoducho si vyberiete kompatibilnú pamäť zo širokej ponuky od mnohých výrobcov.

Najväčšie výhody notebookov VBI:

Možnosť nakonfigurovať si vlastný notebook na mieru.

Notebooky Verified By Intel® Vám prinášajú novinku na našom trhu. Na rozdiel od väčšiny výrobcov notebookov, ktorí predávajú svoje výrobky ako celok, u nás máte možnosť nakonfigurovať si notebook presne podľa Vašich predstáv. Notebooky sú zložené zo štandardizovaných blokov CBB. Základ filozofie notebooku VBI. Vďaka tomu, že všetky diely sú štandardizované, máte absolútnu voľnosť v konfigurácii a upgradu notebooka. Máte istotu, že i najnovšie diely s certifikáciou VBI budú kompatibilné s vašim počítačom.

Možnosť výberu motívu na viečko notebooku.

Každý z našich notebooku má na viečku miesto na CNP panel, ktorý z vášho počítača vytvorí jedinečný a osobný prístroj.

Výborný pomer cena / výkon.

Vďaka kompatibilite blokov od rôznych výrobcov je cena týchto výrobkov nižšia ako pri iných.

Záruka vždy 24 mesiacov.

Všetky naše notebooky majú vždy záruku 24 mesiacov. záruka 24 mesiacov platí i pre spoločnosti(na rozdiel od väčšiny výrobcov notebookov na našom trhu). Na batériu ako na spotrebný produkt je záruka 12 mesiacov.

Technická podpora a rýchly servis VBI.

Pri kúpe Notebooku Verified By Intel® získavate záruku a telefonickú podporu od Intelu.

Možnosť zaregistrovať si notebook do databázy VBI.

Po zakúpení notebooku získavate možnosť zaregistrovať si Váš prístroj do databázy Notebookov Verified By Intel® a získať tak mnoho výhod. Napríklad jednoduchý prístup k aktuálnym ovládačom pre Váš notebook, možnosť pýtať sa na čokoľvek špecializovaných technikov, možnosť konverzácie vo fórach s ostatnými majiteľmi notebookov Verified By Intel®.

tlačiť

Diskusia k článku


Hodnotenie:

hlasov: 5

Pozn: čím väčšie číslo, tým lepšie hodnotenie

Diskusia

Diskusia k článku VBI - Verified by Intel®


počet príspevkov: 0

 

viac

menej

menej značiek

Už raz ste hlasovali.

Odobrať možnosť

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrať aspoň dva produkty na porovnanie.